Dywaniki gumowe GEYER & HOSAJA

Produkcję gumy oraz wyrobów gumowych rozpoczęliśmy w 1987 roku.  W swoich fabrykach zatrudniamy 800 pracowników, wśród których znajdują się najlepsi polscy specjaliści w dziedzinie wytwarzania gumy.

 
Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz 3 własne laboratoria badawczo-rozwojowe znajdujące się w Polsce.  Dodatkowo nasze wyroby zostają poddane szczegółowym badaniom w renomowanych, międzynarodowych laboratoriach na całym świecie.

 
Certyfikaty i normy

Jako jeden z największych w europie producent gumowych dywaników samochodowych, swoje produkty przystosowujemy do bardzo rygorystycznych norm.  W trosce o środowisko, postaraliśmy się o zdobycie certyfikatu ISO 14001:2004.  Dbając także o jakość zarządzania uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008 oraz bardzo wymagający ISO/TS 16949:2009, stworzony specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego.

 
Posiadamy certyfikaty REACH oraz PZH potwierdzające naszą dbałość o ochronę zdrowia i środowiska.  Możemy się również pochwalić prestiżowym wyróżnieniem na nasze dywaniki do samochodu, jakim jest posiadanie certyfikatu FORD Q1 oraz VOLVO V1.  Został nam przyznany za niezmiennie wysoką jakość wyrobów, które spełniają surowe wymagania dotyczące jakości, a także procesu obsługi.


Nasze wyroby

Produkujemy wytrzymałe Dywaniki gumowe, które zostają włączone do oryginalnego wyposażenia takich marek jak: Mercedes, Audi, Volkswagen, Volvo, Ford, Peugeot, Hyundai czy KIA. Nasze mieszanki gumowe, powstające według specjalnej specyfikacji Klienta trafiają między innymi do firm Goodyear Polska oraz Bridgestone Polska.Równocześnie jesteśmy jednym z największych zakładów zajmujących się bieżnikowaniem opon ciężarowych i OTR w Polsce. Produkujemy też pełny asortyment materiałów do bieżnikowania, który sprzedajemy na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajdują się także elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, które znalazły zastosowanie na całym świecie. Produkujemy granulaty gumowe EPDM Virgin stosowane do budowy nawierzchni sportowych i placów zabaw, zapewniające bezpieczne warunki uprawiania sportów. Dla rolnictwa wytwarzamy wytrzymałe i wygodne maty legowiskowe. Nasze produkty trafiają również do kolejnictwa.  Produkujemy elementy infrastruktury, które są wykorzystywane na przykład przy budowie torowisk francuskich pociągów TGV.