Peugeot Partner II (2008 - .... ) 2 elem.

Dywaniki gumowe dedykowane do wybranego modelu samochodu - komplet, czarny

Więcej szczegółów

TUV PZH

85,00 zł

Opis

Prezentujemy Państwu dywaniki gumowe, których jesteśmy producentem, dedykowane do wybranych modeli samochodów.

Dywaniki modelowe zaprojektowane specjalnie do marki Państwa samochodu, zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości gumy, którą sami wytwarzamy.

Przestrzegamy najbardziej rygorystycznych wymagań międzynarodowych dotyczących wytwarzania gumy.  Nasze produkty nie zawierają metali ciężkich oraz nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, co zostało potwierdzone atestem PZH.


Dywaniki posiadają wyjątkową strukturę plastra miodu.  Na skutek takiego rozwiązania woda i brud nie przemieszczają się.  Miejsce podparcia pięty zostało dodatkowo wzmocnione, by zapobiec szybkiemu zużywaniu się gumy.   Dzięki zastosowaniu wysokiego i mocnego rantu, który nie zagina się przy wyjmowaniu dywanika, woda oraz błoto pośniegowe nie wylewają się do auta.


Dywaniki zostały zaopatrzone w specjalny system zabezpieczeń.  W górnej części obniżyliśmy rant, by nie przeszkadzał Państwu w czasie jazdy, wchodząc pod pedały.  Każdy dywanik został wyposażony w klipsy mocujące dedykowane do danego modelu samochodu oraz w gumowe kolce, dzięki którym nie ma możliwości przesuwania się.  Unikatowe rozwiązanie wieszania, zapobiega powstawaniu odgnieceń oraz dziurawieniu się dywaników.


Posiadając nasze dywaniki zyskujecie Państwo estetyczne wykończenie wnętrza auta oraz solidny, polski produkt, który łatwo utrzymać w czystości.